... Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end ...
Pokud chcete, můžete nahlédnout do mého nového blogového zápisníčku FeaTher.

Na seznámenou

15. září 2012 v 9:46 | Zarete^^ |  Mé virtuálně-realistické Já
Jmenuji se ... \otočte si slabiky a zjistíte to\, ale zde mě uvidíte pod přezdívkou Zarete. Jsem snící bytost, která dává průchod všem svým emocím a snaží se je nějak zužitkovat v podobě umění, například: fotografováním, hudbou, čtením, psaním, kreslením,... Ze všeho nejvíc miluji přírodu a zvířata, často se do ní vkrádávám, jak v životě, tak i ve snech. Sny jsou dalším mým způsobem, jak uniknout realitě, když nemám u sebe kus přírody. Taky magie úzce souvisí s přírodou, proto ji tak miluji (ale jen tu bílou!). V každou roční dobu si najdu čas na její praktikování, ať třeba amatérské. Prostě mě to baví a knížky mi v tom pomůžou. Mimo to všechno taky ráda vyrábím cokoliv rukama, možná sem nějaké mé výrobky dám.
Chcete nakouknout do mé duše? Něco vám tedy prozradím. I když mi bude co nevidět 18, stále se cítím jako dítě \a taky se tak podle toho i chovám...\, ale myslím si, že je to dobře, než kdybych se chovala jako dospělá, respektive jako mí spolužáci a vrstevníci. A je mi teď momentálně jedno, že zanedlouho budu maturovat a nemám vybranou školu a obor, kterým se chci zabývat. \Mě prostě baví všechno, jenže jak si vybrat?\ Mám na to ještě dost času. :)


Mistr nad mistry v moderní hudbě! Má můj obdiv.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Julcha Julcha | Web | 15. září 2012 v 10:03 | Reagovat

máš podobnou povahu jako já. Taky miluju přírodu, zvířata (i když jak která) a umění. Převážně teda to moderní, starší umění ve mě nevzbuzuje téměř žádné pocity, což myslím, že je na umění to hlavní.
Sny.. taky pořád přemýšlím, ráda jsem když se mi něco zdá. Ale zároveň si uvědomuju, že nemůžu žít ve snech.
A myslím, že bys po maturitě měla zvolit určitě umělecký obor. Máš obrovský talent :)

2 Julcha Julcha | Web | 15. září 2012 v 11:05 | Reagovat

moderní architekturu mám taky ráda, i když jak který kousek. Za komunistů byly domy opravdu ošklivé, teď se většinou vylepšily, i když spousta z nich je stejných, bez nápadu. Jen tak mě napadá, jestli si nechceš psát někde jinde než tady na blogu :D můžu ti dát mail, nebo facebook, jak chceš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama